Ranking kredytów gotówkowych w sierpniu 2015

Wakacje w ciepłych krajach, obóz i kolonie dla dzieci, nowe meble do mieszkania lub zestaw ogrodowy to tylko niewielka część wydatków, które czekają na praktycznie każdego w ciągu tych słonecznych miesięcy. To jeden z kilku okresów w roku gdy chętniej sięgamy po gotówkę lub kartę płatniczą. Nie zawsze jednak możemy zrealizować plany, które założyliśmy wcześniej lub odkładamy je na dalszy termin z powodu braku pieniędzy. Są jednak sytuacje które wymagają natychmiastowej interwencji i nie możemy ich bagatelizować.

Jak zapewnić sobie dodatkowe fundusze w obecnym miesiącu? Jakie oferty banków są warte uwagi i czy faktycznie możemy znaleźć umowę, która będzie gwarantowała tani kredyt na dowolny cel bez niepotrzebnych formalności przedłużających proces ubiegania się o gotówkę? Na te pytania musi odpowiedzieć sobie każdy kto chce zaciągnąć zobowiązanie finansowe i nie jest pewny czy to najlepszy okres na podpisanie takiej umowy. Zanim jednak wybierzemy odpowiednią umowę powinniśmy dokładnie sprawdzić stan naszych osobistych finansów i dokonać symulacji jak spłata kredytu lub pożyczki wpłynie na domowy budżet. Dzięki temu unikniemy nieprzyjemności związanych z niemożliwością spłaty długu lub nieprzewidzianych problemów z wysokością raty czy okresu w jakim założymy spłacić zobowiązanie. To ważne by jak najbardziej świadomie decydować się na kredyt gotówkowy gdyż wiąże się on nie tylko z przyjemnością jaką dają otrzymane z banku pieniądze ale przede wszystkim ze spłatą, która będzie nam towarzyszyła przez wiele miesięcy a nawet lat.

I. Getin Bank – Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Po raz kolejny zajmuje pierwsze miejsce w miesięcznym rankingu. Usługa posiada wyjątkowo atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 8,90% w dodatku nie posiada dodatkowych opłat prowizyjnych co znacznie obniża koszt zadłużenia. Getin Bank stara się także przyciągnąć klientów dobrym okresem kredytowania, 84 miesięcznym, który pozwoli kredytobiorcy na dopasowane do możliwości rozłożenie rat. Maksymalna kwota zadłużenia to 150 000 złotych, jednak należy pamiętać, że suma ta będzie się różnić w zależności od indywidualnej zdolności kredytowej.

II. ING Bank Śląski – Pożyczka gotówkowa

Bank Śląski od wielu lat cieszy się dużym powodzeniem wśród Polaków i często oferuje swoim klientom bardzo dobre produkty finansowe, które w dużym stopniu ułatwiają zarządzanie finansami. W chwili gdy potrzebujemy natychmiastowej gotówki bank wychodzi do nas z usługą szybkiej i łatwo dostępnej pożyczki, która posiada bardzo dobre warunki i zachęca do wybrania właśnie tego produktu. Oprocentowanie wynosi 9,90%, bank nie pobiera prowizji. Będąc klientem Banku Śląskiego można liczyć na otrzymanie szybkiej gotówki – w ciągu 15 minut, oferta dotyczy zadłużenia do 60 000 złotych i dostępna jest poprzez system internetowej bankowości. Tradycyjna oferta może sięgać nawet 160 000 złotych, a najdłuższy okres kredytowania to aż 8 lat czyli 96 miesięcy.

III. BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

 Ostatni z kredytów, który chcemy Państwu przedstawić to dobrze już znany kredyt Banku BNP. Paribas oferuje oprocentowanie 9,00% – niższe od tego w Banku Śląskim, należy jednak do tego doliczyć koszt prowizji, który wynosi 3,90%. Przez to kwalifikujemy go w rankingu kredytów na trzecim, ostatnim jednak wciąż bardzo dobrym miejscu. Najwyższa kwota kredytu to 150 000 złotych, zależne od zdolności kredytowej ubiegającego się o zadłużenie, okres kredytowania podobnie jak w Getin Banku to 84 miesiące. Bank posiada szczególnie korzystną ofertę dla klientów posiadających Konto Dobrze Dobrane, w przypadku gdy decydują się na zadłużenie w wysokości 20 000 lub powyżej tej sumy, mogą liczyć na promocję, która gwarantuje najniższy koszt całkowity kredytu.  

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.